Výroba reklamy

Grafické štúdiá

Prenájom reklamnej plochy

Audiovizuálna reklama

Vaša reklama v médiách

Montáž reklamy

Firemné akcie

Foto a video

Web a internet

Reklamné agentúry

Modelingové agentúry

Asociácie, združenia v reklame

Ponuka práce

-> Vyberte si kategóriu:
Okres:
Hostesing, modeling, promotion, extra

Firma: Element Agency s.r.o.
Okres: Bratislava
Kontakt: +421/903 176 736
Ak máš záujem pracovať ako hosteska, promotérka alebo modelka, máš príjemný vzhľad a vystupovanie, ovládaš aspoň jeden svetový jazyk, vyplň formulár, prilož fotografie tváre a postavy a zašli ho e-mailom.

Kontakt máš z MediaMenu.sk

Bratislava a okolie:

Ostatné:

Dátum pridania: 08.04.2010 14:37:05

Webdizajnér

Webdizajnér

Firma: webkomplex.sk
Kontakt:
Obsadzujeme pracovnú pozíciu webdizajnér.
Hľadáme grafického dizajnéra webových stránok.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- aktualizácia a správa obsahu www stránok
- grafické vytváranie www stránok
- príprava grafických podkladov
Ponúkaný plat
- po skúšobnej dobe nadštandartné finančné ohodnotenie

Termín nástupu
ihneď

Druh pracovného pomeru

- možnosť trvalého pracovné pomeru, prípadne na živnosť
- pracovný pomer na 40 (a menej) hodín týždenne

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne

Počítačové znalosti - používateľ:
Adobe Photoshop - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Adobe InDesign - základy

Počítačové znalosti - programátor:
Adobe Flash - pokročilý
XHTML a napojené štandardy (CSS 2.0, XML ...) - pokročilý
HTML - pokročilý
PHP - pokročilý

Ďalšie požiadavky na kandidáta

- základy Java Script
- skúsenosti s vývojom web-aplikácií
- základná znalosť e-biz - internetový obchod

Dátum pridania: 14.03.2010 14:41:22

Externý obchodník

Firma: Mediahost - Tomáš Kapičák
Okres: Námestovo
Kontakt:
Predávate výrobky, alebo služby nejakej firmy? Máte skúsenosti s ponúkaním produktov a služieb? Pre nás je obchodník dôležitým článkom vo firme a preto mu prináleží odmena na nadštandardnej úrovni.

Požadujeme:

* Človeka, ktorý svojim jednaním robí reklamu sebe ako aj firme, ktorú zastupuje,

* Človeka, ktorý vie čo predáva a verí v nenahraditeľnosť svojho výrobku, či služby a vie o tom presvedčiť aj druhú stranu.

Ponúkame:

* úplnú voľnosť pracovného času,

* žiadne neštandardné závazky voči Mediahostu,

* neponúkame štandardný pracovný vzťah, ale len vzťah na základe zmluvy o spolupráci, je teda na vás koľko času obetujete tejto činnosti, Mediahost však neprepláca žiadne náklady s touto činnosťou spojené, tie sú práve vyvážené vysokou províziou,

* zvyšujúca sa a veľmi zaujímavá provízia splatná okamžite po splatení treťou stranou, ktorá v prípade vysokého pracovného nasadenia bez problémov pokryje pracovné náklady a zároveň poskytne veľmi nadštandardné finančné ohodnotenie,

* bezplatné poradenstvo v oblasti ponúkaných služieb.

Dátum pridania: 06.03.2010 16:23:08

PHP Programátor

Kontakt:
Účel pracovného miesta:

Analýza, vývoj a administrácia informačných systémov spoločnosti.

Náplň práce:

* Vyvíja aplikácie, ktoré tvoria súčasť služieb pre zákazníkov Mediahost,

* Vyvíja aplikácie pre zákazníkov Mediahost,

* Zabezpečuje bezproblémový chod aplikácií,

* Komunikuje a analyzuje požiadavky na aplikácie s užívateľmi aplikácií,

* Analyzuje procesy v spoločnosti a navrhuje ich optimálnu realizáciu v IS spoločnosti,

* Zabezpečuje aktualizácie internetových stránok a webových aplikácií

Požiadavky na uchádzača:

* prax v predmetnej oblasti,

* pokročilá znalosť programovacích jazykov: PHP, MySQL, HTML,

* základná znalosť CSS a Javascript,

* základné znalosti z oblasti programovania, IT, IS a sietí,

* znalosť anglického jazyka (najmä technická angličtina) je výhodou,

* pokročilé znalosti práce s OS Windows a s programami MS Office.

* zodpovednosť,

* spoľahlivosť,

* samostatnosť,

* schopnosť spolupracovať a pracovať v tíme,

* schopnosť tímovej komunikácie (elektronicky aj telefonicky),

* flexibilita, operatívnosť,

* schopnosť samoštúdia, ochota učiť sa nové veci,

* odolnosť voči stresu a záťaži.

Dátum pridania: 06.03.2010 16:19:06

Všetky práva vyhradené