Reklama

Výroba reklamy

Tlač reklamy

Grafické štúdiá

Prenájom reklamnej plochy

Audiovizuálna reklama

Vaša reklama v médiách

Montáž reklamy

Firemné akcie

Foto a video

Web a internet

Reklamné agentúry

Modelingové agentúry

Asociácie, združenia v reklame

Televízia v MHD

Neprehliadnite
Kobi Rozenfeld príde na Slovensko!
Dánsko predstavilo najdlhší film v histórii
Nová škola pre budúcich redaktorov
z kategórie Všimli sme si

3481 zobrazení

Pridané 31.05.2011 o 12:08:37

Cestujúci vo vozidlách bratislavskej MHD môžu sledovať televíziu. Nový projekt s názvom See and Go chce upútať pozornosť ľudí v rušnom prostredí. Ak sa vám doteraz cestovanie autobusmi zdalo nudné, možno televízia zmení váš pohľad na MHD.

Na obrazovkách Se and Go budú vysielané dokumentárne filmy z prehliadky ekotopfilm Slovak tour. Keďže žijeme v dynamickej dobe je dôležité byť vždy v obraze. Aktuality cestujúcim divákom priblížia informačné titulky, ktoré budú bežať v nepretržitej slučke.
Aj vo vysielaní See and Go dostane priestor reklama. Bude pokrývať maximálne 30 % z prierezu vysielacieho času. V silnej reklamnej sezóne sa pomer reklám môže zmeniť.V autobusoch sú umiestené dve televízne obrazovky, aby dobrý výhľad mali cestujúci z každej časti vozidla.
V týchto dňoch je spustené skúšobné vysielanie, ak technika nesklame televízia sa v autobusoch udomácni.

 
****+ Skóre: 4.67 Hlasovalo: 3Viera Pastorková
redaktor
->

Komentár

Meno:
Email:
Kód:
Bezpečnostný kód Nezobrazovať email
Text:
Meno a text príspevku sú povinné polia.
-> sIKHbvcUHhMnSTRoZu | 14:14, 30 Sep 12Napísať email  <-
Reality Check has a good point about the statement about JWH-018 being too broad. While it's the chmiecal that has been singled out most often by law enforcement, it's definitely not the only one being sprayed on various brands of herbal incense. The North Dakota Board of Pharmacy targeted several chmiecals when it updated its drug schedule to ban designer drugs. Here's the list:The following substances are hereby placed in Schedule I of the Controlled Substances Act NDCC 19-03.1-05 Schedule I subsection 5 Hallucinogenic substances:a. CP 47,497 and homologues 2-[(1R,3S)-3-hydroxycyclohexyl]-5-(2-methyloctan-2-yl)phenol)b. HU-210[(6aR,10aR)-9-(hydroxymethyl)-6,6-dimethyl-3-(2-methyloctan-2-yl)-6a,7,10,10a-tetrahydrobenzo[c] chromen-1-ol)].c. HU-211 (dexanabinol, (6aS,10aS)-9-(hydroxymethyl)-6,6-dimethyl-3-(2-methyloctan-2-yl(-6a,7,10,10a-tetrahydrobenzo[c]chromen-1-ol)d. JWH-018 1-Pentyl-3(1-naphthoyl)indolee. JWH-073 1-Butyl-3-(1-naphthoyl)indole.
-> Melisko | 00:11, 13 Nov 11 
Vobec ste to nepochopili. Ide o pilotny projekt financovania MHD z reklamy. Konecne bude MHD v Bratislave ZADARMO!
-> Miriam | 16:17, 19 Aug 11 
Je to úplná hlúposť a zbytočnosť! Kvôli tomuto nám zdražie cestovné?! Aby sme mohli počas jazdy počúvať, ako sa pani reportérka prekrikuje s motorom autobusu?! Ďakujem, nepotrebujem byť oboznámená o každom obyvateľovi tretieho sveta, či má astmu alebo rakovinu! Keby som bola taká bohatá, aby som mohla prispievať nejakej veľkodušnej charite, nechodila by som predsa v MHD!
-> Eva | 12:33, 30 Jun 11 
Je to úplne super!!!
Nový projekt s názvom See and Go chce upútať pozornosť ľudí v rušnom prostredí. Takže do rušného prostredia ďalší rušivý prvok dokonca i zo simultánnym prekladom.
Už som to absolvovala, po 10 minutách cestovania v takomto autobuse som musela vystúpiť (už 3x), lebo mi z toho začalo byť zle (cesta do práce mi trvá 30 min.- nezvládla by som to v danom dopravnom prostriedku s TV).Vodičovi hralo rádio, pomerne hlasno, ale dalo sa to znieť, vedľa sedela mladá slečna so slúchadlami na ušiach (neviem z akého dôvodu tie slúchadlá, keď som počula všetko čo i ona - a ten plechový zvuk, hrôza) do toho sa miešal hovor cestujúcich, zvonenie mobilov a nad tým všetkým dominoval nesmierne vnucujúci sa miestami nezrozumiteľný (vzhľadom na rušné prostredie)hlas z TV prijímača, ktorý rozoberal probremlatiku amazónskych pralesov a samozrejme aj zo simultánnym prekladom. Nedalo sa to zrušiť vypnúť iba vystúpiť. Neviem kto prišiel na ten nápad, že v rannej alebo poobedňajšej dopravnej š*****ke budú niekoho zaujímať problémy ktoré nám cez daný projekt podsúvate. Zrejme z tých ktorí sa na danom projekte podieľajú nikto necestuje MHD, inak by ho také niečo ani vo sne nenapadlo. Mám rada dokumenty o životnom prostredí ale po troch cestách v MHD si ich už asi ťažko niekedy pozriem. Bude to vo mne evokovať cestu v MHD. Cestou do práce alebo z práce som si v hlave premietala pracovné problémy alebo i osobné a vždy ma napadlo riešenie. Smiala som sa, že keď potrebujem niečo vyriešiť, tak sa musím ísť povoziť v MHD a riešenie sa dostaví. Tak to už asi platiť nebude. Neviem akým právom nám niekto chce zase vnucovať pozeranie alebo počúvanie niečoho, na čo nemáme momentálne náladu. Len preto, že on z toho bude mať zisk. Nie je to náhodou obmedzovanie osobnej slobody? Mám predsa právo voľby kedy, kde a čo chcem pozerať alebo počúvať. Podľa článku je to zadarmo. MHD za to nebude platiť nič. Ja si ale platím za cestovanie v MHD a podľa štatistík je MHD v Bratislave najdrahšia v rámci Slovenska. Tiež by ma zaujímalo, čo na to hovoria lekári. Zrejme toho hluku okolo nás je skutočne málo a psychiatrických pacientov tiež. Ja možno po pár ďalších jazdách v MHD s TV medzi nich určite budem patriť. Takže tlieskam Vám za skutočne super nápad ako tlačiť ľuďom do hláv ďalšie reklamy, ale doporučovala by som i na každé WC povinne namontovať TV a púšťať tam uvedené programy a 30 % z prierezu vysielacieho času reklamu - nie sú tam žiadne iné rušivé prvky, takže si to pozrieme a vypočujeme v kľude a hádam z toho i niečo budeme mať. Tam totiž chodia všetci i tí čo nevyužívajú MHD a uvážte že kvantum času stráveného na onom mieste je neporovnateľné s časom stráveným v MHD - to znaméná že uvedený projekt vzdelávania by mal ďaleko väčší efekt. Názor ktorý prezentujem nie je iba môj ale i mojich známych a kolegov s ktorými som o tomto super projekte See and Go hovorila. S pozdravom užívateľka MHD Eva.
Všetky práva vyhradené