Reklama

Výroba reklamy

Tlač reklamy

Grafické štúdiá

Prenájom reklamnej plochy

Audiovizuálna reklama

Vaša reklama v médiách

Montáž reklamy

Firemné akcie

Foto a video

Web a internet

Reklamné agentúry

Modelingové agentúry

Asociácie, združenia v reklame

O nás

 O nás

Spoločnosť MediaMenu, s.r.o. bola etablovaná 21.04.2009 ako internetová spoločnosť zaoberajúca sa reklamou na najviac rozširujúcom sa médiu - INTERNETE.


 Komu pomáhame?

Nestastny
   1.  Firmám, živnostníkom i fyzickým osobám,         ktorí svoje produkty a služby ponúkajú a         potrebujú príliv nových zákazníkov.

   2.   Ľuďom, zákazníkom či iným firmám, ktoré
         tieto služby vyhľadávajú.


 Hlavná myšlienka..

Hlavnou úlohou MediaMenu.sk je teda zjednodušiť prístup, možnosť vybrať si z firiem zaoberajúcich sa výrobou, prenájmom či sprostredkovaním reklamy na Slovensku. Preto ponúkame firmám z oboru kompletný firemný profil, kde uverejňujú svoje produkty a služby a tým zaistia svojej spoločnosti prílev nových zákazníkov. Pre komplexnejšie informácie o Vašich výhodách na MediaMenu.sk kliknite na ".Čo Vám ponúkame a čo získate"


 Stop drahým reklamám!

Stop

Nemíňajte zbytočne Vaše financie za neefektívne reklamy. Je dôležité zamerať sa na konkrétneho zákazníka a jeho potreby. Nie šíriť reklamu bezhlavo ako to robia iné konkurenčné firmy.
Zasiahnite našou reklamou Vášho zákazníka len za 50 EUR na rok alebo 0,033 EUR za jedno zobrazenie Vášho profilu. Za podobnú cenu si dnes nekúpite ani noviny.

Cenník našich služieb >>


 Naša férová ponuka

Neprehiadnite našu férovú ponuku, kde si môžete vyskúšať ZADARMO ako naša reklama funguje a s akou efektivitou získate Vašich vysnívaných zákazníkov. Získajte pri prvej registrácii štartovný kredit za 17,- EUR celkom zadarmo. Získať ho môžete pri registrácii TU.


 Naše ciele

Graf

Získanie Vašich nových zákazníkov je naším prvoradým cieľom. Ku každému z Vás, kto sa u nás rozhodne registrovať a tým zaistiť prosperitu Vašej firmy pristupujeme individuálne a pružne.
Budeme radi, ak sa rozhodnete pre naše služby a ak nadviažeme s Vami obchodno - priateľské vzťahy. Najviac nás však poteší fakt, že práve naša reklama prinesie Vašej spoločnosti ovocie.My už Vám zákazníkov nájdeme.


S úctou, Team Mediamenu.sk
Všetko pre reklamu

Všetky práva vyhradené